Młodszy Specjalista ds. Technologicznych
Miejsce pracy: Warszawa

Jakie będą Twoje zadania?

  • Kierowanie i udział w projektach związanych z rozwojem opakowań (współpraca z Działem Marketingu oraz Działami Technicznymi i Technologicznymi)
  • Poszukiwanie inicjatyw oszczędnościowych w procesie opakowaniowym
  • Wdrażanie zmian opakowaniowych, testy na liniach rozlewniczych
  • Ścisła współpraca z dostawcami w zakresie jakości materiałów
  • Opracowywanie standardów opisów technologicznych na opakowaniach zgodnie z regulacjami prawnymi i standardami firmy
  • Monitoring rynku konkurencji i przepisów prawa w zakresie znakowania żywności i środków spożywczych

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego o profilu technicznym
  • Co najmniej rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom min. B2)
  • Samodzielności oraz komunikatywności
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • Prawo jazdy kat. B

Nasze benefity:

  • Deputat piwny
  • Wczasy pod gruszą
  • Kafeteria MyBenefit
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy
    program emerytalny
  • Szkolenia
    i działania rozwojowe
  • Program Moje Ż
  • Przyjazna atmosfera
    w kameralnym zespole

Jak wygląda nasza praca od zaplecza?

Administratorem danych osobowych jest Grupa Żywiec S.A. z siedzibą w Żywcu, ul. Browarna 88, 34-300 Żywiec. Przestrzeganie zasad ochrony danych w Grupie Żywiec S.A. nadzoruje wyznaczony Oficer Bezpieczeństwa Danych Osobowych, z którym można skontaktować się poprzez wiadomość wysłaną na adres dane.osobowe@grupazywiec.pl,

  1. Prowadzenie postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu:
  1. przekazywanie złożonych dokumentów aplikacyjnych innym spółkom Grupy Żywiec na podstawie:
  1. prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  2. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
  3. prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych;
  4. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących narusza przepisy prawa.
    • Podanie danych osobowych w zakresie wskazanym w Kodeksie Pracy lub innych ustawach szczególnych (według wymogów ogłoszenia) jest niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Podanie pozostałych danych ma charakter dobrowolny i nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.
    • politykę prywatności Grupy Kapitałowej Żywiec S.A. znajdziesz tutaj.

Klikając przycisk „wyślij” potwierdzasz zapoznanie się z poniższą klauzulą.