IT

Technical Solutions Engineer (Billing)
Warszawa

Twoje zadania:

  • Udział w projektach z zakresu rozwoju systemów bilingowych od strony infrastruktury
  • Diagnoza oraz usuwanie przyczyn awarii
  • Współpraca z klientem wewnętrznym oraz dostawcami w zakresie rozwiązywania problemów, utrzymania oraz rozwoju
  • Rozwój operacyjny oraz optymalizacja platformy bilingowej
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Administracja systemami (infrastruktura, bazy danych, serwery aplikacyjne)

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz min. 5 letnie doświadczenie w utrzymaniu lub rozwoju systemów informatycznych
  • Masz wiedzę w jednym z obszarów: bazy danych Oracle lub Java EE
  • Znasz SQL i PL/SQL oraz języki skryptowe powłoki systemowej
  • System operacyjny Linux nie jest Ci obcy
  • Posiadasz wiedzę na temat rozwiązań architektury infrastruktury IT
  • Jesteś otwarty, komunikatywny i potrafisz rozwiązywać problemy
  • Posiadasz umiejętności współpracy z klientem wewnętrznym oraz dostawcami
  • Znasz język angielski w stopniu dobrym (B2)

Mile widziane:

  • Wyższe wykształcenie techniczne (telekomunikacja/elektronika/informatyka)
  • Doświadczenie w utrzymaniu lub rozwoju systemów OSS/BSS
  • Znajomość architektury systemów bilingowych

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz lub zadzwoń do mnie:

Natalia Strzembeczna

natalia.strzembeczna@play.pl

Zobacz jak wygląda praca w Play:

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Brak dress code'u
  • Karta Multisport i bilety do kina
  • Telefon z usługami Play (m.in. nawigacja, Tidal, Legimi) + zniżki pracownicze dla bliskich
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Karty świąteczne