Kierownik ds. Zespołu ds. Insightów Komercyjnych
Miejsce pracy:
Warszawa
haslo
haslo

Twoje zadania

  • Wskazywanie rekomendacji biznesowych i kierunków działań dla działów sprzedaży i marketingu
  • Analizy działań rynkowych, testowanie inicjatyw na poziomie regionu, wyciąganie wniosków, wskazywanie rekomendacji biznesowych i czynników sukcesu, a następnie wsparcie merytoryczne we wdrożeniu, w całym biznesie Grupy Żywiec, we współpracy z Dyrektorem Sprzedaży i Szefami Kanałów
  • Zarządzanie agendą i priorytetyzacja projektów prowadzonych przez podległy zespół
  • Współpraca z zespołem Analiz i Data Science w realizowanych projektach zwiększających efektywność sprzedaży, w zakresie  definiowania potrzeb, dostarczania insightu rynkowego, konsumenckiego, shopperowego, oceny i podsumowania projektów
  • Współpraca z Zespołem Zarządzania Przychodami w zakresie przekładania inicjatyw test&learn na architekturę cenową i promocyjną
  • Koordynacja przygotowania planu aktywności promocyjnych w sklepach rynku tradycyjnego 10 000 z wykorzystaniem innowacyjnego narzędzia Mplatform, a następnie ich weryfikacja pod kątem spójności finansowej, marżowej i priorytetów biznesowych
  • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za Zarządzanie Kategorią i dbanie o zgodność proponowanych rozwiązań i rekomendacji w ramach prowadzonych projektów z trendami oraz strategią firmy
  • Raportowanie do Dyrektora Działu Danych i Zarządzania Przychodami, w pionie Sprzedaży

Czego poszukujemy

  • Min. 5 doświadczenia na stanowiskach związanych z kreowaniem i testowaniem nowych rozwiązań, modeli biznesowych czy rozwojem produktów, usług, zdobytych w firmach o profilu: sprzedażowym, usługowym, konsultingowym, badawczym
  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów cross-funkcyjnych, w zakresie planowania, zbudowania modelu realizacji projektu zarządzania oczekiwaniami różnych grup interesariuszy - które zostały wdrożone w biznesie
  • Niestandardowe doświadczenie w inicjatywach „data driven” – mile widziane
  • Dużej samodzielności oraz wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • Zorientowania na potrzeby Klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • Doskonałych umiejętności analitycznych (w tym rozwiazywania problemów)
  • Znajomości narzędzi do analizy biznesowej
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2-C1

w naszej paczce benefitów są:

  • Deputat piwny
  • Wczasy pod gruszą
  • Kafeteria MyBenefit
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy program
    emerytalny
  • Działania rozwojowe
  • Program motywacyjny dla
    Sprzedaży
  • SHE day: dzień bezpieczeństwa
    i zdrowia

sprawdź, jak wygląda
nasza praca od zaplecza

haslo
bottom