Praktyki Letnie w Browarze w Warce - Warzelnia Talentów
Miejsce pracy: Warka

Co oferujemy?

  • Płatne prakyki
  • Poznanie najważniejszych
    procesów kierujących działaniem
    firmy piwowarskiej
  • Wdrożenie i integracja
    z wspólnie innymi praktykantami
  • Szkolenia
    wewnętrzne
  • Możliwość przedłużenia
    współpracy na stałe

Kogo szukamy i czego oczekujemy?

  • Studenta III, IV, V roku kierunków technicznych (np. mechanika, mechatronika, budowa maszyn, elektrotechnika, elektronika, robotyka, automatyka), który będzie gotowy do przedłużenia z nami współpracy
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (poziom min. B1)
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych oraz komunikacyjnych
  • Gotowości do samodzielnego prowadzenia projektów
  • Osoby lubiącej nowe wyzwania, która szybko się uczy i lubi pracę w zespole

Jakie będą Twoje zadania?

  • Zapoznasz się z budową i zasadami pracy maszyn i instalacji w całym procesie pakowania gotowego produktu
  • Będziesz brać udział w projektach redukujących koszty oraz zwiększających efektywność  linii produkcyjnych
  • Będziesz realizować działania zmierzające do zapewnienia zgodności instalacji technicznych z wymaganiami prawnymi (co oznacza, że zapoznasz się z wieloma aspektami prawnymi z zakresu bezpieczeństwa maszyn, instalacji oraz aparatury kontrolno-pomiarowej)
  • Zarekomendujesz rozwiązania bazując na gromadzeniu i analizie odpowiednich danych (awarie, krótkie przestoje) – weźmiesz też udział w ich wdrożeniu i przeprowadzisz walidację po zakończonym projekcie

Jak wygląda nasza praca od zaplecza?

Klikając „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (m.in. w formularzu aplikacyjnym) na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach oraz w tym w formularzu aplikacyjnym.