Pracownik Działu Windykacji Sądowej
Miejsce pracy: cała Polska – praca zdalna

Wiemy, że firma to ludzie, dlatego szczególnie ważne są dla nas przyjazne relacje i zrównoważony rozwój. To szacunek do drugiego człowieka wyznacza standardy naszej pracy.

BEST S.A. to jedna z czołowych polskich firm finansowych, od 1997 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Zarządzamy dużymi portfelami wierzytelności nieregularnych, rozwiązując problem braku terminowości rozliczeń między stronami umów i przywracając równowagę na rynku usług finansowych. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, a naszą działalność prowadzimy w oparciu o 3 kluczowe wartości: WIEDZĘ, ETYKĘ, SKUTECZNOŚĆ. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska – praca zdalna

Główne zadania

  • bieżąca współpraca z działem prawnym w zakresie kierowania i obsługi wierzytelności kierowanych na drogę postępowania sądowo-egzekucyjnego
  • obsługa i prowadzenie korespondencji z sądami i organami administracji publicznej po uprzedniej analizie danych i dokumentacji wierzytelności
  • uiszczanie zaliczek i opłat sądowych oraz egzekucyjnych, wnioskowanie o ich zwrot
  • kontakt telefoniczny z sądami, komornikami i organami administracji publicznej w zakresie prowadzonych spraw
  • obsługa wierzytelności w postępowaniach upadłościowych (również upadłości UE) oraz postępowaniach spadkowych

Wymagania

  • znajomość regulacji prawnych w zakresie postępowania sądowego (kodeks cywilny, kodeks postępowania cywilnego, ustawa o kosztach sądowych)
  • spostrzegawczość i skrupulatność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • doświadczenie w zakresie obsługi spraw na etapie sądowym – mile widziane

Oferujemy

  • pracę w zespole, który uwielbia to, co robi i wzajemnie się wspiera
  • elastyczne godziny – rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00
  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie i system premiowy, który realnie wpływa na wysokość Twoich zarobków
  • jasno określoną ścieżkę awansu
  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego
  • możliwość pracy całkowicie zdalnej
  • prywatną opiekę medyczną od 10 zł
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów
  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne
  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • kulturę opartą na feedbacku, w której liczy się Twój głos
  • BEST atmosferę

Sprawdź wszystkie nasze benefity TUTAJ