Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.
Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Kierujemy się przyszłością!
Koordynator Magazynu
Miejsce pracy: Wałbrzych

Obowiązki:

•      Efektywne zarządzanie zespołem

•      Nadzór nad realizacją zadań logistyki wewnętrznej

•      Nadzór nad procesem inwentaryzacji ,analiza rozbieżności oraz przygotowanie i realizacja planów poprawy

•      Optymalizacja procesów wewnętrznych oraz przepływów w obrębie całego zakładu

•      Nadzór nad zgodnością stanów magazynowych w czasie rzeczywistym

•      Efektywne zarządzanie przestrzenią magazynową , budżetem oraz środkami trwałymi

•      Udział w tworzeniu potrzeb inwestycyjnych dla logistyki wewnętrznej

Wymagania:

•      Wykształcenie wyższe , mile widziane z obszaru Logistyki

•      Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dynamicznym środowisku  produkcyjnym, mile widziane w Automotive

•      Rozwinięte zdolności interpersonalne i przywódcze

•      Umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presją czasu

•      Umiejętność analizy sytuacji i rozwiązywania problemów w podległych obszarach

•      Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Oferujemy

•      System premiowy

•      Opieka medyczna Luxmed

•      Ubezpieczenie grupowe

•      Stołówka pracownicza

•      Świadczenia świąteczne

•      Program emerytalny PPE

•      Pakiet szkoleń

•      Nagrody jubileuszowe

•      Karta Multisport

•      Inne Benefity z ZFŚS