Asystent w Dziale Prawnym
Gdańsk

Rozwijaj się z nami

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Twoje zadania

  • Skanowanie i archiwizacja oryginałów umów
  • Sprawdzanie kompletności i opisywanie dokumentów wprowadzanych do wewnętrznych systemów
  • Rozbudowa repozytorium dokumentów, w tym praca koncepcyjna przy dostosowywaniu istniejących narzędzi do potrzeb spółki
  • Wsparcie działu prawnego przy koordynowaniu obiegu dokumentów

Jeśli posiadasz

  • Bardzo dobrą znajomość MS Office
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość terminologii prawniczej)
  • Cechuje Cię rzetelność, dokładność, dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • Gotowość do podjęcia pracy wymagającej obecności w biurze
  • Dyspozycyjność w wymiarze co najmniej 1/5 etatu

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy oraz indywidualnie uzgadniany harmonogram realizacji stażu
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na okres 6 m-cy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziale prawnym dynamiczniej rozwijającej się firmy biotechnologicznej
  • Możliwość udziału w realizacji projektu o istotnym znaczeniu dla zapewnienia bezpieczeństwa prawnego przedsiębiorstwa,
  • Możliwość uzyskania zaświadczenia o współpracy po zakończeniu stażu
Dołącz do nas!

Dlaczego warto do nas dołączyć

Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej
career@polpharmabiologics.com