Asystent/ Archiwista QMS
Gdańsk

Rozwijaj się z nami

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Twoje zadania

  • wsparcie obszarów w przygotowywaniu dokumentów w celu przekazania ich do archiwum zewnętrznego
  • weryfikacja zgodności otrzymanej dokumentacji z protokołem przekazania dokumentacji
  • przygotowywanie dokumentów do przekazania do archiwum zewnętrznego
  • wsparcie w rutynowych aktywnościach dzialu QMS – Compliance: wydawanie dokumentów, pomocnicze prace prace biurowe
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

Jeśli posiadasz

  • bardzo dobrą, praktyczną znajomość pakietu Microsoft Office, z naciskiem na MS Word i Excel
  • cechuje Cię dokładność, dobra organizacji pracy i skrupulatność
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. B2

Mile widziane:

  • status studenta
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z obsługą dokumentacji

Oferujemy

  • sprzęt niezbędny do pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez Agencję Pracy Tymczasowej: pracę na okres 12 miesięcy z możliwością ewentualnego przedłużenia
  • pracę w wymiarze pełnego etatu od poniedziałku do piątku
  • przeszkolenie w zakresie procedur
Dołącz do nas!

Dlaczego warto do nas dołączyć

Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej
career@polpharmabiologics.com