Koordynator ds. Ochrony Środowiska
Miejsce pracy:
Poznań

Odpowiedzialność jest wpisana w DNA naszej firmy, a dbałość o ekologię to ważny filar jej rozwoju. Przekłada się to na realne działania i inicjatywy:

  • otworzyliśmy naszpikowany innowacjami sklep zasilany w 100% zieloną energią
  • wycofaliśmy z użycia plastikowe torby i wieczka do kubków
  • stworzyliśmy markę wody OD NOWA, której opakowanie jest wykonane z materiału pochodzącego w całości z recyklingu
  • zamontowaliśmy w naszych sklepach perlatory, pozwalające zmniejszyć zużycie wody nawet o 50%.

Szykujemy już kolejne działania, więc jeśli chcesz z nami przyczynić się do zmniejszania śladu węglowego, ograniczenia zużycia plastiku czy przeciwdziałania marnotrawieniu żywności, to koniecznie dołącz do Zespołu Ochrony Środowiska w Żabce!

Opis stanowiska:

Twoje zadania:

  • współtworzenie i wdrażanie projektów środowiskowych
  • współpraca z innymi działami organizacji w zakresie realizacji strategii środowiskowej
  • weryfikacja i bieżąca kontrola wymagań prawnych z zakresu ochrony środowiska
  • koordynacja prac w zakresie wdrożenia wymagań środowiskowych
  • weryfikacja i kontrola sprawozdawczości
  • udział i przeprowadzanie audytów w zakresie zarządzania środowiskiem
  • współpraca z konsultantami zewnętrznymi

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum 3 letniego doświadczenia pracy w obszarze ochrony środowiska, w tym doświadczenia dotyczącego gospodarki odpadowej, emisyjnej i ściekowej
  • wykształcenia wyższego (mile widziane z obszaru ochrony środowiska, inżynierii środowiska, ekologii)
  • znajomości przepisów prawa z zakresu ochrony środowiska i sprawozdawczości środowiskowej oraz normy ISO 14001
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • znajomość jęz. angielskiego (weryfikowana w procesie rekrutacji) – minimum poziom B2
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel oraz PowerPiont
  • umiejętności pracy w zespole projektowym, dobrej organizacji pracy własnej, zaangażowania, komunikatywności