Specjalista ds. Merchandisingu - Planowania Ekspozycji Produktów
Miejsce pracy:
Poznań

Jeśli chcesz wiedzieć, w jaki sposób asortyment  w sklepach Żabka jest zaprojektowany pod każdego klienta i masz w sobie odwagę by wziąć udział w tym procesie, nie czekaj - aplikuj!

Twoje zadania:

  • planowanie ekspozycji kategorii asortymentowej przy użyciu najnowocześniejszych technologii
  • tworzenie standardów ekspozycyjnych
  • analiza planogramów pod kątem doboru asortymentu i optymalnego ułożenia dopasowanego do specyfiki sklepu
  • zapewnienie sprawozdawczości i raportowania
  • analiza rynku FMCG w zakresie innowacji i zasad ekspozycji asortymentu
  • udział w wyjątkowych projektach ogólnofirmowych

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w obszarze merchandisingu
  • wysokie zdolności analityczne, dobra znajomość Excel
  • mile widziany staż pracy na podobnym stanowisku w sieci retail
  • wykształcenia wyższego (preferowany kierunek ekonomiczny)
  • świetnej organizacji pracy własnej oraz umiejętności pracy w zespole
  • kreatywności i zaangażowania
  • dodatkowym atutem będzie, jeśli posiadasz znajomość programu JDA Spaceplanning, Spaceman