Ekspert ds. Obsługi Egzekucyjnej
Miejsce pracy: Gdynia

Wiemy, że firma to ludzie, dlatego szczególnie ważne są dla nas przyjazne relacje i zrównoważony rozwój. To szacunek do drugiego człowieka wyznacza standardy naszej pracy.

BEST S.A. to jedna z czołowych polskich firm finansowych, od 1997 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Zarządzamy dużymi portfelami wierzytelności nieregularnych, rozwiązując problem braku terminowości rozliczeń między stronami umów i przywracając równowagę na rynku usług finansowych. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, a naszą działalność prowadzimy w oparciu o 3 kluczowe wartości: WIEDZĘ, ETYKĘ, SKUTECZNOŚĆ. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania

  • przygotowywanie podsumowań wraz z analizą wyników poszczególnych działań w procesach
  • współtworzenie założeń do raportów, analiza ich wykonania oraz wydawanie rekomendacji
  • współtworzenie procedur, instrukcji oraz zasad postępowania w obsługiwanych procesach
  • współudział we wdrażaniu usprawnień w procesach
  • prowadzenie projektów realizowanych w ramach działu lub we współpracy z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki
  • testowanie i rekomendacje co do odbioru przygotowanych na potrzeby działu zmian w systemie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki prawo, administracja, finanse)
  • znajomość regulacji prawnych w zakresie postępowania egzekucyjnego
  • znajomość programu Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • umiejętności analityczne
  • nastawienie na wynik
  • umiejętność budowania skryptów VBA w MS Excel lub Word oraz baz/aplikacji w MS Access – mile widziana

Oferujemy

  • elastyczne godziny – rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00
  • umowę o pracę
  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego
  • możliwość łączenia pracy w biurze z pracą zdalną
  • prywatną opiekę medyczną od 10 zł
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników
  • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów
  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne
  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • kulturę opartą na feedbacku, w której liczy się Twój głos
  • BEST atmosferę

Sprawdź wszystkie nasze benefity TUTAJ