top

Tomorrow is our home.

Jako wiodący producent sprzętu gospodarstwa domowego i twórca nowych, przyszłościowych rozwiązań, BSH przyczynia się do poprawy jakości życia na całym świecie. Cenione, globalne marki Bosch, Siemens i Gaggenau oraz szereg marek regionalnych stanowią podstawę naszego sukcesu. Dzięki licznym innowacjom, technologii sensorowej i robotyce oraz wielu innym osiągnięciom zmieniamy otaczający nas świat. Te przyszłościowe idee już istnieją w Waszych pomysłach, umiejętnościach i w naszej wspólnej przyszłości. Dołącz do nas i pozwól, aby Twoja kariera i zdolności znalazły u nas właściwą przestrzeń do rozwoju. Może już od jutra?

Design Engineer
Miejsce pracy: Łódź
Twoje zadania

Nasze Centrum Kompetencyjne to miejsce wyjątkowe w skali kraju. Prowadzimy prace rozwojowe przy dużych urządzeniach gospodarstwa domowego BSH, czyli marek takich jak Bosch i Siemens.

W tym przypadku produktem jest bębnowa suszarka do ubrań.

  • Innowacyjność jest naszym priorytetem. Będziesz współodpowiedzialny za opracowanie nowych programów suszenia, ponieważ oczekiwania Klientów i tekstylia zmieniają się dynamicznie. Oczekujemy, że swoją wiedzą przyczynisz się do optymalizacji konstrukcji suszarki, tak aby proces suszenia przebiegał efektywnie i w sposób bezpieczny dla tkanin.
  • Nieustannie udoskonalamy nasze suszarki. Naszym zadaniem jest sprawdzenie czy parametry takie jak zużycie energii i czas suszenia są na wysokim poziomie. Sprawdzamy to w naszym nowoczesnym laboratorium, gdzie nasze urządzenia testowane są zgodnie z odpowiednimi normami. Twoim zadaniem będzie planowanie tych testów oraz analiza wyników.
  • Powstawanie nowoczesnego produktu to proces globalny.  Twoją codziennością będzie współpraca z kolegami z Niemiec, Hiszpanii oraz z Chin.
  • W sąsiedztwie Centrum Kompetencyjnego mieści się jedyna na świecie fabryka suszarek do ubrań grupy BSH. Będziesz codziennie współpracował z kolegami działów Jakości i Produkcji. Twoja wiedza w zakresie technologii suszenia będzie dla nich wsparciem podczas rozwiązywania problemów. Tak, nawet w najdoskonalszym systemie produkcyjnym problemy się zdarzają.
  • Jakość naszej pracy jest dla nas najważniejsza. Będziemy oczekiwali od Ciebie aktywnego uczestnictwa w doskonaleniu metod naszej pracy.
Oczekiwany profil

Zapraszamy do nas, jeśli:

  • Masz wykształcenie techniczne. Termodynamika i przepływy nie są Ci obce,
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim,
  • Pracowałeś już kilka lat w środowisku międzynarodowym w branży inżynierskiej,
  • Lubisz statystykę i analizę danych.
Oferujemy
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków.
O nas
Odwiedź stronę https://www.bsh-group.com/career, by dowiedzieć się więcej o BSH Group. Dołącz do naszego zespołu! Znajdź właściwą przestrzeń do realizacji swoich ambicji zawodowych.

Informujemy, że w zależności od sytuacji administratorem Państwa danych osobowych jest jeden z następujących podmiotów:
1. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Al. Jerozolimskie 183, 02-222 Warszawa – jeżeli są Państwo kandydatem do pracy w Centrali BSH w Warszawie,
2. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie Oddział Produkcji Dużego Sprzętu AGD (MDA) w Łodzi – jeżeli są Państwo kandydatem do pracy w tym oddziale w lokalizacji w Łodzi lub Wrocławiu,
3. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Oddział w Rzeszowie przy ulicy Hoffmanowej 19, 35-016 Rzeszów – jeżeli są Państwo kandydatem do pracy w tym oddziale.
Każdy z tych podmiotów jest określany poniżej jako „BSH”. Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na poniższych zasadach.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych dostępną pod adresem: www.bshdaneosobowe.pl