top

Tomorrow is our home.

Jako wiodący producent sprzętu gospodarstwa domowego i twórca nowych, przyszłościowych rozwiązań, BSH przyczynia się do poprawy jakości życia na całym świecie. Cenione, globalne marki Bosch, Siemens i Gaggenau oraz szereg marek regionalnych stanowią podstawę naszego sukcesu. Dzięki licznym innowacjom, technologii sensorowej i robotyce oraz wielu innym osiągnięciom zmieniamy otaczający nas świat. Te przyszłościowe idee już istnieją w Waszych pomysłach, umiejętnościach i w naszej wspólnej przyszłości. Dołącz do nas i pozwól, aby Twoja kariera i zdolności znalazły u nas właściwą przestrzeń do rozwoju. Może już od jutra?

Development Engineer (obszar termodynamiki)
Miejsce pracy: Łódź
Twoje zadania
  • Innowacyjność oraz budowanie kompetencji są dla nas bardzo ważne. Będziesz współodpowiedzialna/y za udoskonalanie komponentów, z których składa się obieg chłodniczy bębnowej suszarki do ubrań, a także za ocenę czy proces suszenia przebiega prawidłowo.
  • Rozbudowujemy nasze laboratoria, w których będziemy testować parametry obiegu termodynamicznego jak np. przepływ i temperatury czynnika chłodniczego. Twoim zadaniem będzie pomoc podczas budowania stanowisk testowych, często we współpracy z Uczelniami Technicznymi, a później planowanie testów i analiza wyników.
  • Pracujemy w międzynarodowym zespole. Twoją codziennością będą kontakty z osobami z Hiszpanii, a także Niemiec czy Chin.
  • W sąsiedztwie Centrum Kompetencyjnego mieści się jedyna na świecie fabryka suszarek do ubrań grupy BSH. Będziesz codziennie współpracować z pracownikami  działów Jakości, Produkcji, Łańcucha Dostaw podczas wprowadzania zmian do produkcji seryjnej.
  • Jakość naszej pracy jest dla nas najważniejsza. Będziemy oczekiwali od Ciebie aktywnego uczestnictwa w doskonaleniu metod naszej pracy.
Oczekiwany profil
  • Wykształcenie wyższe techniczne. Znajomość zagadnień związanych z termodynamiką i przepływami
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku w branży inżynierskiej
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu wentylacji, chłodnictwa i statystyki
  • Poszukujemy osoby kreatywnej, podchodzącej do zadań w konstruktywny sposób, lubiącej pracować w zespole.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet benefitów, w tym m.in. Karta Lunch Pass (190 zł/m-c), prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju oraz realny wpływ na działania firmy;
  • Elastyczne godziny pracy (od 7-10 do 15-18);
  • Przyjazne środowisko pracy i kultura organizacyjna oparta na wartościach.
O nas
Odwiedź stronę https://www.bsh-group.com/career, by dowiedzieć się więcej o BSH Group. Dołącz do naszego zespołu! Znajdź właściwą przestrzeń do realizacji swoich ambicji zawodowych.

Informujemy, że w zależności od sytuacji administratorem Państwa danych osobowych jest jeden z następujących podmiotów:
1. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Al. Jerozolimskie 183, 02-222 Warszawa – jeżeli są Państwo kandydatem do pracy w Centrali BSH w Warszawie,
2. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie Oddział Produkcji Dużego Sprzętu AGD (MDA) w Łodzi – jeżeli są Państwo kandydatem do pracy w tym oddziale w lokalizacji w Łodzi lub Wrocławiu,
3. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Oddział w Rzeszowie przy ulicy Hoffmanowej 19, 35-016 Rzeszów – jeżeli są Państwo kandydatem do pracy w tym oddziale.
Każdy z tych podmiotów jest określany poniżej jako „BSH”. Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na poniższych zasadach.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych dostępną pod adresem: www.bshdaneosobowe.pl