Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Tokarz

LOKALIZACJA

Lublin

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Lubella lider na polskim rynku w produkcji makaronów poszukuje kandydatów na stanowisko TOKARZ.

Kluczowe zadania:

  • Wykonywanie części zamiennych i eksploatacyjnych do maszyn, obróbka elementów
  • Obsługa tokarki konwencjonalnej
  • Kontrola pracy maszyny oraz jej bieżących parametrów
  • Praca z rysunkiem technicznym
  • Kontrola jakości wykonywanych elementów
  • Utrzymywanie odpowiedniego stanu technicznego narzędzi
  • Gospodarka odpadami

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego technicznego, o profilu: obsługa maszyn skrawających
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (tokarz)
  • Umiejętność obsługi tokarki konwencjonalnej
  • Mile widziana umiejętność obsługi frezarki konwencjonalnej
  • Dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność jego interpretacji
  • Biegłe posługiwanie się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • Dokładność, skrupulatność i precyzja w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia
  • Zdolności manualne
  • Zaangażowanie oraz motywacja do pracy

Zapewniamy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj