Specjalista Mikrobiolog Procesów Produkcyjnych
Duchnice (pow. warszawski zachodni)

Rozwijaj się z nami

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Twoja rola

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty Mikrobiolog Procesów Produkcyjnych, która wesprze Dział Produkcji w zakresie zapewniania odpowiednich warunków wytwarzania oraz bezpieczeństwa mikrobiologicznego produktu. Jako Specjalista Dokumentacji będziesz miał styczność z bardzo różnorodnymi zagadnieniami, takimi prowadzenie analiz ryzyka, postępowań wyjaśniających oraz uczestniczenie w transferach technologii.

Twoje zadania

  • Wsparcie we wdrażaniu procesów monitoringu mikrobiologicznego obszaru produkcyjnego oraz procedur czyszczenia pomieszczeń procesowych
  • Prowadzenie i/ lub nadzór nad prowadzonymi szkoleniami dla pracowników departamentu produkcji,
  • Wsparcie oraz prowadzanie działań wyjaśniających i CAPA do odchyleń związanych z monitoringiem środowiska lub mikrobiologicznych
  • Wsparcie w standaryzacji procesów produkcyjnych
  • Prowadzenie analiz ryzyka
  • Wsparcie przy opracowywaniu strategii kontroli mikrobiologicznej procesu
  • Opracowywanie i przegląd raportów serii produktu
  • Wsparcie podczas czynności kwalifikacyjnych

Jeśli posiadasz

  • Wykształcenie wyższe z dziedziny: biotechnologia, farmacja, techniczne lub pokrewne,
  • Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w przemyśle biotechnologicznym, farmaceutycznym lub w innym zakresie objętym GxP,
  • Dobrą znajomość wymagań GMP i FDA,
  • Doświadczenie w prowadzeniu postępowania wyjaśniającego do odchyleń jakościowych, identyfikacja przyczyny źródłowej,
  • Znajomość metodologii zarządzania ryzykiem zgodnie z ICH Q9
  • Wiedza poparta praktycznym doświadczeniem w prowadzeniu i rewizji dokumentacji procesowej oraz projektowej zgodnie z wymaganiami GMP,
  • Doświadczenie w zastosowaniu materiałów jednorazowych do produkcji leków biotechnologicznych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość metodyki lean managment (kabnan, kaizen, 5 S, VSM) będzie dodatkowym atutem,
  • Biegłą znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie – warunek konieczny,
  • Umiejętność dobrej komunikacji, współpracy w zespole i otwartość na nowe zadania.

Oferujemy

  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet relokacyjny
  • Dodatkowy dzień wolny
  • i więcej…
Dołącz do nas!

Dlaczego warto do nas dołączyć

Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej
career@polpharmabiologics.com