Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Młodszy Specjalista ds. zarządzania projektami

LOKALIZACJA

Wadowice

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Chcesz brać udział w realizowaniu projektów w liderskiej firmie i mieć realny wpływ na zmieniający się rynek FMCG? Chcesz współuczestniczyć w budowaniu działu zarządzania projektami i czerpać wiedzę od doświadczonego zespołu?

Idealnie się składa! Właśnie czekamy na Ciebie!

Kluczowe zadania:

  • udział w planowaniu i prowadzeniu projektów (zgodnie ze standardami)
  • zapewnianie jakości i terminu realizacji projektu
  • identyfikacja, ocena i zarządzanie ryzykiem w projekcie
  • przygotowywanie raportów projektowych i dokumentacji
  • współpraca w zakresie tworzenia harmonogramu projektów
  • monitorowanie etapów projektu i kontrola nad nimi
  • udział w rozwijaniu w organizacji kompetencji projektowych
  • prowadzenie spotkań projektowych
  • Wszystkie zadania oczywiście realizowane przy wsparciu osób bardziej doświadczonych.

Szukamy Ciebie jeśli:

  • interesujesz się rozwojem w kierunku zarządzania projektami
  • jesteś absolwentem lub w trakcie zdobywania wyższego wykształcenia (mile widziane wykształcenie z zakresu zarządzania/zarządzania projektami)
  • interesują Cię trendy branżowe i wiedza odnośnie najlepszych praktyk
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym
  • potrafisz poruszać się po programach z pakietu Office365 (Word, Excel, PowerPoint, Teams)
  • możesz pochwalić się zdolnościami komunikacyjnymi, interpersonalnymi
  • chętnie dzielisz się zdobytą wiedzą
  • posiadasz umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • …nie wahaj się czekamy na Ciebie!!

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie przy umowie o pracę
  • pracę w zespole z wieloletnim doświadczeniem
  • realny wpływ na organizację poprzez realizację strategicznych projektów
  • możliwość rozwoju, poznania nowych narzędzi do zarządzania projektami
  • możliwość poznania jak funkcjonuje tak złożona organizacja i w jaki sposób się po niej "poruszać" (lider rynku w Europie środkowo-wschodniej)
  • współuczestniczenie w kreowaniu kształtu nowo powstającego działu Central Project Management Office
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • możliwość udziału w konferencjach i profesjonalnych szkoleniach
  • możliwość rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego
  • pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, zajęcia językowe i inne
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj