Koordynator testów
Miejsce pracy:
Poznań

Twoje zadania:

  • Nadzorowanie procesu testów aplikacji sklepowych, który jest realizowany przez zespół wewnętrzny oraz firmy zewnętrzne
  • Bieżąca komunikacja z koordynatorami obszarów rozwiązań IT dla sklepów oraz opiekunami biznesowymi
  • Nadzorowanie i koordynowanie zespołu, z nastawieniem na konstruktywne podejście do rozwiązywania pojawiających się problemów
  • Planowanie i nadzorowanie procesu testów kolejnych uruchamianych usług i zmian
  • Zarządzanie błędami na każdym etapie procesu wytwarzania oprogramowania
  • Zarządzanie harmonogramami testów
  • Koordynowanie i zarządzanie testami w procesie planowania, wykonywania, monitorowania postępów, raportowania oraz zarządzania
  • Dbałość o odpowiednie wykorzystanie kompetencji w zespole oraz wspieranie realizacji celi wyznaczonych w ścieżkach rozwojowych pracowników

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum dwuletniego doświadczenia w koordynacji testów oraz doświadczenia w zarządzaniu zespołem wewnętrznym i dostawcami zewnętrznymi
  • Doświadczenia w projektach wymagających przygotowania i prowadzenia testów w złożonym ekosystemie IT
  • Umiejętności przygotowania scenariuszy i przypadków testowych - oczekujemy, że będziesz mentorem dla pozostałych członków zespołu w swoim obszarze
  • Nastawienia na rozwój kompetencji podległych pracowników oraz optymalizację procesu, za który jesteś odpowiedzialny
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności w zakresie nawiązywania komunikacji pomiędzy różnymi działami organizacji
  • Doświadczenia w pracy z narzędziami wspierającymi testy, takimi jak Jira (QMetry)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji