Księgowa/y
Miejsce pracy:
Poznań

Twoje zadania:

  • Księgowanie i kontrola transakcji księgowych dotyczących najmu oraz zakupu portfela nieruchomości, kosztów doradców, pośredników, a także rozliczeń kredytów
  • Księgowanie płatności za zakup nieruchomości na podstawie not płatniczych oraz rozliczanie płatności pośredników
  • Prowadzenie ksiąg dla trzech spółek celowych z grupy
  • Kontrolowanie zgodności prowadzonych rozliczeń podatkowych z obowiązującymi przepisami prawa
  • Dbałość o planowe wykonywanie zleceń i dotrzymywanie terminów
  • Współpraca z Property Managerami oraz osobą odpowiedzialną za podatki

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów podatkowych VAT, CIT
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Doświadczenie w branży nieruchomości będzie atutem
  • Znajomości MS Office oraz SAP
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych
  • Wysokich umiejętności analityczno-zarządczych oraz skrupulatności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Niezależności i umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów