Property Manager
Miejsce pracy:
Warszawa

Twoje zadania:

  • Nadzór z perspektywy property managera nad nabyciem, rozliczeniem oraz zarządzaniem dokumentacją zakupową dużej liczby nieruchomości handlowych (z uwzględnieniem aktów notarialnych, kosztów transakcyjnych, podatków i pozostałych)
  • Administrowanie rozproszonym portfelem nieruchomości handlowych – w tym zarządzanie dokumentacją nieruchomości
  • Przygotowywanie raportów oraz dokumentów sprawozdawczych dla właścicieli portfela oraz dla najemcy w formule triple net lease
  • Współpraca oraz koordynacja działań podwykonawców świadczących usługi w zarządzanych nieruchomościach
  • Merytoryczna akceptacja kosztów remontowych, napraw oraz w ograniczonym zakresie kosztów eksploatacyjnych
  • Współpraca ze wspólnotami mieszkaniowymi, spółdzielniami mieszkaniowymi
  • Kontrola stanu technicznego nieruchomości wchodzących w skład portfela
  • Tworzenie budżetów OPEX i CAPEX
  • Współpraca z Działem Akwizycji Nieruchomości, Księgowym, Finansowym, Podatkowym, Obsługi Najmu, Technicznym oraz Ekspansji

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego oraz biegłej znajomości języka angielskiego
  • Minimum 3 letniego doświadczenia na pozycji związanej z administrowaniem nieruchomościami
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych
  • Wysokich umiejętności analityczno-zarządczych oraz skrupulatności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Niezależności i umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Wysokich zdolności analitycznych i umiejętność pracy z danymi
  • Tytuł Dyplomowanego Zarządcy Nieruchomości będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości MS Office