Mowi to największy na świecie producent łososia atlantyckiego. Każdego dnia 15000 naszych pracowników w 25 krajach produkuje 7,4 mln zdrowych i smacznych posiłków dostarczanych konsumentom na całym świecie. Mowi posiada kontrolę nad całym łańcuchem wartości, od produkcji karmy dla ryb, po przygotowywanie gotowych posiłków z łososia. Naszą wizją jest stać na czele “Niebieskiej Rewolucji”, która opiera się o zrównoważoną dla środowiska i wydajną hodowlę oceaniczną. W Gdańsku zlokalizowane jest Centrum Wsparcia Biznesowego zatrudniające ponad 140 osób.

W Grupie MOWI kultura organizacji opiera się na głęboko zakorzenionych skandynawskich wartościach – zaufaniu i uczciwości. Bazując na nich, stworzyliśmy własny etos, dopisując kolejne wartości, które uznaliśmy za cenne: pasję, dzielenie się i zmianę.

Junior OTC Specialist
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr. ref.: OTC/2021/03/05

Zadania:

  • wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych na spółkach zagranicznych
  • procesowanie wyciągów bankowych
  • obsługa wniosków, zapytań dotyczących należności
  • kontakt z kontrahentami w celu odzyskiwania przeterminowanych należności
  • wsparcie zespołu OTC w zamknięciu miesiąca

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiającą swobodną komunikację
  • doświadczenie w obszarze księgowości będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, szczególnie w obszarze Excel

Oferujemy:

  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. kafeteria MyBenefit, szkolenia językowe, dofinansowanie do wypoczynku, opieka medyczna, ubezpieczenie)
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, która jest liderem rynku łososia atlantyckiego na świecie
  • bardzo dobra atmosfera w pracy
  • możliwość uczestniczenia w wielu projektach i szkoleniach
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy 7:00 – 9:00

Aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacyjnego prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Mowi Poland S.A. z siedzibą w Duninowie w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Mowi Poland S.A. z siedzibą w Duninowie 39. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo@mowi.com. Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Mowi Poland S.A. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres rodo@mowi.com .“