Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Mechanik

LOKALIZACJA

Lublin

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Kluczowe zadania:

  • Realizacja zadań związanych z utrzymaniem właściwego stanu technicznego urządzeń i linii,
  • Prowadzenie działań prewencyjnych i diagnostycznych zgodnie z harmonogramem prac,
  • Bieżące usuwanie powstających awarii maszyn i urządzeń,
  • Współpracę z operatorami produkcji w zakresie prawidłowej eksploatacji maszyn, napraw i innych interwencji dotyczących sprawności i wydajności maszyn

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie średnie techniczne
  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mechanik, mechanik utrzymania ruchu)
  • Posiadasz umiejętności spawania metodą TIG, MIG
  • Jesteś dyspozycyjny do pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj