Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Stażysta w Dziale Prawnym (Zespół ds. umów handlowych)

LOKALIZACJA

Wadowice

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Poszukujemy osoby, która wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności wesprze Dział Prawny w obsłudze prawnej firmy, w szczególności w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego.

Kluczowe zadania:

  • wsparcie Starszych Prawników i Radców Prawnych w:
  • sporządzaniu wzorów oraz aneksowaniu, weryfikowaniu i negocjowaniu różnego rodzaju umów i porozumień z podmiotami handlu krajowego i zagranicznego w różnych kanałach sprzedaży produktów spożywczych (także z wykorzystaniem posiadanej znajomości j. obcego)
  • bieżących konsultacjach dla działów odpowiedzialnych za sprzedaż, obsługę klienta i logistykę
  • przygotowywaniu opinii i analiz prawnych, pism do kontrahentów, wniosków, pism i wyjaśnień do organów administracji publicznej, pełnomocnictw, projektów wewnętrznych procedur
    i innych dokumentów
  • analiza przepisów, doktryny i orzecznictwa (legal research).

Szukamy Ciebie jeśli:

  • jesteś studentką/em co najmniej IV lub V roku studiów prawniczych uniwersyteckich, albo ich absolwentem
  • znasz przepisy prawa cywilnego, zwłaszcza prawa zobowiązań, oraz gospodarczego
    i handlowego i chcesz rozwijać się w ich praktycznym stosowaniu
  • posiadasz doświadczenie w obsłudze prawnej – preferowane doświadczenie w opiniowaniu, aneksowaniu i sporządzaniu umów gospodarczych
  • swobodnie komunikujesz się i pracujesz z dokumentami w języku angielskim (poziom minimum B2)
  • do zadań podchodzisz z dokładnością, rzetelnością i odpowiedzialnością
  • wykazujesz się inicjatywą, zaangażowaniem i bardzo dobrą organizacją pracy,
  • posiadasz swobodę obsługi programów z pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) oraz Lex i Legalis
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka rosyjskiego, prawa ochrony konkurencji i międzynarodowego prawa zobowiązań będzie Twoim dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • współpracę na podstawie umowy zlecenie – płatny staż
  • staż w formie hybrydowej tzn. łączenie pracy w biurze z pracą zdalną przy wykorzystaniu środowiska Office 365
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop)
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego związanego z obsługą prawną jednej
    z największych w Europie Środkowo-Wschodniej firm w segmencie produktów spożywczych
  • współpracę z osobami będącymi ekspertami w swoich dziedzinach, otwartymi na dzielenie się wiedzą
  • staż w Dziale Prawnym otwartym na korzystanie z nowych technologii w pracy prawnika
  • bardzo dobrą atmosferę współpracy w zgranym zespole
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj