Starszy Specjalista ds. Zarządzania Ryzykiem
Miejsce pracy:
Poznań

Twoje zadania:

  • zaprojektowanie i wdrożenie narzędzia ułatwiającego zarządzanie ryzkiem w spółce;
  • przeprowadzanie kwartalnych ocen ryzyka
  • utrzymanie nadzoru nad politykami i procedurami dotyczącymi ryzyka w różnych działach organizacji
  • analiza ryzyka oraz ocena adekwatności, efektywności i skuteczności systemu zarządzania ryzykiem
  • uczestnictwo w tworzeniu planu audytów i ścisła współpraca z Dyrektorem Audytu Wewnętrznego

Oczekujemy:

  • 5 lat doświadczenia w zakresie analizy ryzyka operacyjnego/ finansowego dla branży Retail/FMCG
  • wykształcenia wyższego w zakresie finansów, zarządzania lub pokrewne
  • znajomości Międzynarodowych Standardów Praktyki Zawodowej Audytu Wewnętrznego
  • znajomości innych klas ryzyka
  • znajomości finansowych aspektów działalności przedsiębiorstw, w tym planowania finansowego, budżetowania oraz rozliczania wykonania budżetów
  • posiadania certyfikatu CIA, ACCA, CISA, uprawnień biegłego rewidenta - mile widziane
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności analitycznego i krytycznego myślenia
  • umiejętności pracy z kierownictwem wyższego szczebla, wewnętrznymi interesariuszami
  • osiągnięć w poszukiwaniu rozwiązań, które mają wyraźną wartość biznesową
  • wysoko rozwiniętych umiejętności miękkie w tym asertywność, negocjacje, relacyjność, a także podejmowanie inicjatyw
  • kierowania się etyką i przywiązania do reguł, bezstronności i obiektywizmu