Specjalista ds. Kadr
Miejsce pracy:
Poznań

Twoje zadania:

  • prowadzenie spraw kadrowych pracowników podczas całego okresu zatrudnienia zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • obsługa osób zatrudnianych na umowy umów o pracę, cywilnoprawnych, B2B pisanie umów, aneksów
  • ewidencjonowanie nieobecności pracowników, w tym wgrywanie zwolnień z PUE
  • rozliczanie czasu pracy, wsparcie managerów
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych osobowych pracowników i zleceniobiorców zatrudnionych
  • prowadzenie akt osobowych
  • monitoring ważności badań lekarskich i bhp, umów itp.
  • prowadzenie i obsługa benefitów sportowych i medycznych
  • obsługa cudzoziemców w zakresie analizy dokumentów i procesowania pozwoleń o pracę

Oczekujemy:

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, mile widziane w dużej firmie o strukturze rozproszonej geograficznie
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego
  • umiejętność obsługi systemów SAP – moduł HR warunek konieczny
  • praktyczna znajomość programu Płatnik
  • biegła obsługa komputera w zakresie MS Office (szczególnie Excel)
  • odpowiedzialność, rzetelność, terminowość
  • wysokie umiejętności społeczne, nastawienie na współpracę
  • inicjatywa i gotowość do poszukiwania usprawnień i optymalizacji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym mile widziana