HR Biznes Partner
Miejsce pracy:
Poznań

Twoje zadania:

  • Partnerska współpraca z kadrą menedżerską
  • Doradztwo w zakresie najlepszych praktyk zarządzania zasobami ludzkimi i zarządzania zmianą
  • Identyfikowanie potrzeb szkoleniowych i rozwojowych pracowników
  • Współpraca z Akademią Żabki w tworzeniu programów szkoleń i rozwoju talentów
  • Udział w rozwojowych projektach personalnych
  • Rozwój i wdrażanie standardów oraz koncepcji HR w firmie
  • Budowanie relacji z wieloma osobami z różnych obszarów biznesowych

Oczekujemy od Ciebie:

  • Otwartości na ludzi i ich potrzeby
  • Wysokiej orientacji na klienta wewnętrznego
  • Umiejętności budowania relacji ukierunkowanych na współpracę i realizację projektów cross departamentowych
  • Kreatywnego podejścia do zadań oraz nastawienia na rozwiązania
  • Samodzielności i elastyczności  w działaniu
  • Znajomości rynku pracy i wiedzy na temat procesów biznesowych
  • Gotowości do wyjazdów służbowych
  • Wiedza menedżerska lub doświadczenie w kierowaniu małym zespołem będzie dodatkowym atutem