Service Delivery Coordinator IT
Miejsce pracy:
Poznań

Twoje zadania:

  • Tworzenie planu rozwoju produktu i poszczególnych działań związanych z jego realizacją, w celu monitorowania postępów
  • Nadzór nad opracowaniem zakresu zmian oraz ocena techniczna możliwości ich realizacji, przy jednoczesnej współpracy z partnerami biznesowymi
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z interesariuszami
  • Zarządzanie firmami zewnętrznymi ze szczególnym uwzględnieniem budżetów projektowych
  • Budowa zespołu, organizacja pracy oraz bieżące zarządzanie
  • Dbałość o odpowiednie wykorzystanie kompetencji w zespole oraz wspieranie realizacji celi wyznaczonych w ścieżkach rozwojowych pracowników
  • Kontrola terminowości i jakości wykonywanych prac

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego (kierunki techniczne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w roli kierownika projektów, lidera zespołu
  • Wysokiego poziomu samodzielności, odpowiedzialności oraz nastawienia na realizację celu biznesowego
  • Świadomości procesów rozwoju i tworzenia oprogramowania oraz zapewniania jakości
  • Doświadczenia w zarządzaniu budżetem projektu, ryzykiem oraz zmianą
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz zdolności negocjacyjnych
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji