Specjalista ds. Ochrony
Miejsce pracy:
Gliwice

Twoje zadania:

  • podejmowanie działań mających na celu zabezpieczenie obiektu, udaremnianie zaboru mienia, przygotowywanie materiałów dowodowych, prowadzenie czynności wyjaśniających
  • nadzorowanie zewnętrznych firm ochrony
  • weryfikacja dostępu na teren obiektu osób z zewnątrz poprzez wydawanie przepustek oraz rejestrowanie i monitorowanie wejść/wyjść na teren obiektu
  • obsługa systemu monitorowania i analiza operacji magazynowych
  • podejmowanie czynności interwencyjnych w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa (w tym współpraca z policją, pogotowiem, strażą pożarną, strażą miejską)
  • weryfikacja poprawności kompletacji towaru (w tym raportowanie z przebiegu pracy firm zewnętrznych zajmujących się konfekcjonowaniem)
  • ewidencjonowanie szafek ubraniowych, depozytowych, a także kluczy
  • wsparcie Kierowników Działów w codziennych zadaniach
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz ich archiwizację

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia - mile widziane min. średnie
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości pakietu MS Office
  • znajomości programów obsługujących monitoring oraz obsługi CCTV
  • gotowości do pracy w systemie III-zmianowym
  • asertywności i komunikatywności
  • samodzielności i umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętności doskonałej organizacji pracy