Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Operator technologiczny

LOKALIZACJA

Tychy

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Kluczowe zadania:

  • przygotowywanie produktu do rozlewu według wytycznych, organizacja i zarządzaniem tym procesem;

  • realizacja systemowych planów badań (kontrola surowców i wyrobu gotowego na zgodność ze specyfikacją);

  • realizacja systemowych procedur i instrukcji.

Szukamy Ciebie jeśli:

  • posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe (profil chemiczny lub technologia żywności);
  • mile widziane doświadczenie  w laboratorium;
  • lubisz pracować w zespole;
  • jesteś gotowy do pracy w systemie  czterobrygadowym – dwu zmianowym 12 h.

Zapewniamy:

  • możliwość pracy w dużym przedsiębiorstwie produkującym renomowane marki w kraju i za granicą;
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje;
  • pracę w zespole doświadczonych ekspertów;
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę;
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie do posiłków, dobrowolną  opiekę medyczną, dobrowolne ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z karty Multisport, i wiele innych.
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj