Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Sortowacz odpadów i surowców wtórnych

LOKALIZACJA

Wadowice

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu!

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Kluczowe zadania:

  • Załadunek i wyładunek odpadów przy użyciu wózka widłowego
  • Obsługa prasy do odpadów (belownicy)
  • Ręczne prace transportowe
  • Prace porządkowe
  • Praca w procesie produkcji i obrocie żywnością

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Jesteś osobą sumienną i dokładną
  • Cechuje Cię uczciwość, rzetelność i chęć do pracy
  • Posiadasz doświadczenie w pracy na w/w lub zbliżonym stanowisku (mile widziane)
  • Jesteś gotowy do pracy na zewnątrz- w różnych warunkach atmosferycznych
  • Posiadasz uprawnienia na wózki jezdniowe (miło widziane)

Zapewniamy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku (6:00 – 14:00)
  • Dostęp do benefitów (Multisport, Benefit, Opieka medyczna)
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj