Technika

Starszy Specjalista ds. Planowania i Optymalizacji Sieci Radiowej
Gdańsk

Twoje zadania:

  • Planowanie sieci radiokomunikacyjnej na powierzonym obszarze
  • Optymalizacja sieci radiowej
  • Kontrola jakości pracy sieci oraz świadczonych usług, monitorowanie KPI, rozwiązywanie problemów
  • Praca w terenie (wizyty techniczne, rozpoznanie i weryfikacja potencjalnych lokalizacji stacji bazowych, testy funkcjonowania sieci)

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Jesteś absolwentem telekomunikacji, informatyki lub pokrewnego kierunku
  • Posiadasz wiedzę z zakresu działania systemów GSM, UMTS, LTE
  • Masz doświadczenie w planowaniu i/lub optymalizacji sieci
  • Chcesz doskonalić i pogłębiać swoją wiedzę oraz kompetencje
  • Masz zdolności do analitycznego myślenia
  • Szukasz rozwiązań pracując samodzielnie jak i zespołowo
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość baz danych (SQL) oraz podstaw programowania w dowolnym języku będą dodatkowymi atutami

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz lub zadzwoń do mnie:

Katarzyna Mathias

katarzyna.mathias@play.pl

+48 790 006 485

Zobacz jak wygląda praca w Play:

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej
  • Praca zdalna
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Brak dress code'u
  • Karta Multisport i bilety do kina
  • Telefon z usługami Play (m.in. nawigacja, Tidal, Legimi) + zniżki pracownicze dla bliskich
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Karty świąteczne