Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.
Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Kierujemy się przyszłością!
Młodszy Specjalista w dziale Prawnym (program stażowy)
Miejsce pracy: Grójec

Zapraszamy na 15 miesięczny płatny staż dziale prawnym. Wynagrodzenie: 3500 pln brutto przez pierwsze 3 miesiące , następnie 4000 pln brutto

Zapewniamy możliwość pracy zdalnej z domu – 2 dni w tygodniu

Twoje zadania:

  • Wsparcie Dyrektora ds. Prawnych w obsłudze spółek w Polsce, Czechach, Węgrzech,  Słowacji oraz Rumunii
  • Weryfikacja oraz przygotowywanie umów oraz dokumentów związanych z działalnością przedsiębiorstwa
  • Doradztwo w podstawowym zakresie w obszarze Prawa Pracy, relacji pracowniczych , ochrony danych osobowych, własności intelektualnej, licencji, etyki biznesu, działalności spółki akcyjnej etc.
  • Zarządzanie obiegiem dokumentacji i korespondencji wewnątrz organizacji oraz z partnerami zewnętrznymi i instytucjami
  • Przygotowywanie listów oraz pism sądowych
  • Interpretowanie przepisów w ramach systemów prawnych w różnych krajach

Nasze oczekiwania:

  • Status studenta , ukończony 3 roku studiów na kierunku Prawo lub Administracja
  • Dostępność 40h w tygodniu
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Wysoka komunikatywność oraz pro-aktywność
  • Punktualność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy
  • Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy oraz wyszukiwania informacji

Oferujemy:

  • Systemy premiowe
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dojazd do pracy z Radomia oraz Warszawy
  • Stołówka pracownicza
  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)
  • Świadczenia świąteczne
  • Pakiet szkoleń
  • Nagrody jubileuszowe
  • Karta sportowa Multisport
  • Inne benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych