Specjalista IT
Duchnice (pow. warszawski zachodni)

Rozwijaj się z nami

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Twoja rola

Jako Specjalista IT dołączysz do naszego nowo utworzonego zespołu, będziesz miał/a okazję wspierać naszą dynamicznie rozwijającą się organizację oraz nabyć unikatowe doświadczenie w branży biotechnologicznej.

Twoje zadania

  • Samodzielnym diagnozowaniem i usuwaniem usterek sprzętu IT lub kierowaniem do właściwego serwisu
  • Instalowaniem i konfiguracją sprzętu, oprogramowania oraz urządzeń peryferyjnych
  • Pomocą użytkownikom w bieżących problemach (odzyskiwanie plików, nadawanie dostępów, uruchamianie systemów)
  • Tworzeniem instrukcji związanych z systemami IT wykorzystywanymi w organizacji
  • Zarządzaniem kontami użytkowników i komputerów w AD
  • Uczestnictwem w projektach IT jako członek zespołu
  • Wykonywaniem wymian komputerów, telefonów, drukarek
  • Przygotowywaniem sprzętu wideokonferencyjnego
  • Zarządzaniem usługą Office 365
  • Zarządzaniem systemami zdalnej dystrybucji i monitorowania oprogramowania
  • Przyjmowaniem i rejestracją zgłoszeń użytkowników oraz ich rozwiązywaniem
  • Wspomaganiem Administratorów IT w obszarze zarządzania serwerem plików, pocztą elektroniczną, systemem antywirusowym, serwerami aplikacji.
  • Uczestnictwem we wdrożeniach środowisk i systemów IT

Jeśli posiadasz

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Min. średnie wykształcenie (mile widziane wykształcenie kierunkowe IT lub techniczne)
  • Dobrą znajomość języka angielskiego
  • Znajomość środowiska Microsoft klient/serwer
  • Znajomość oprogramowania biurowego Microsoft
  • Znajomość budowy komputerów PC, urządzeń peryferyjnych
  • Znajomość środowiska MacOS/iOS/Android będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność obsługi urządzeń audio i video na salach spotkań
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz pracy pod presją czasu
  • Wytrwałość w rozwiązywaniu problemów i samodzielność
  • Łatwość w komunikowaniu się z użytkownikami, cierpliwości i empatię w kontaktach z innymi osobami

Oferujemy

  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet relokacyjny
  • Dodatkowy dzień wolny
  • i więcej…
Dołącz do nas!

Dlaczego warto do nas dołączyć

Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej
career@polpharmabiologics.com