Specjalista ds. Standardów Jakości
Miejsce pracy:
Poznań

Twoje zadania:

  • aktywny udział: w procesach zapewnienia jakości i bezpieczeństwa produktów żywnościowych, w tworzeniu i aktualizacji dokumentacji HACCP w sklepach oraz w przeprowadzaniu i raportowaniu audytów w Centrach Logistycznych i Terminalach,
  • inicjowanie działań związanych z utrzymaniem wymaganych standardów jakości w sklepach,
  • prowadzenie korespondencji z państwowymi jednostkami kontrolującymi,
  • przeprowadzanie szkoleń w zakresie standardów jakościowych dla franczyzobiorców oraz kadry operacyjnej.

Oczekujemy od Ciebie:

  • min. 3-letniego doświadczenia w pracy w dziale zapewnienia jakości w sieci handlowej,
  • wykształcenia wyższego (zarządzanie jakością, towaroznawstwo, technologia żywności),
  • wiedzy z zakresu prawa żywnościowego oraz systemów: HACCP i ISO 22000,
  • znajomości systemów: ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001 (mile widziana),
  • uprawnień audytora wewnętrznego,
  • doskonałej organizacji czasu pracy oraz myślenia przyczynowo – skutkowego,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (weryfikowana w procesie rekrutacji),
  • umiejętności pracy w zespole, zaangażowania oraz wysokiej kultury osobistej,
  • znajomości pakietu MS (w szczególności Excel),
  • czynnego prawa jazdy kat. B.