Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Analityk Danych

LOKALIZACJA

Wadowice

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za analizowanie procesów związanych z obszarem sprzedaży i dystrybucji, przygotowywanie rekomendacji dotyczących strategii dystrybucyjnych oraz współpracę ze strukturami handlowymi i działami wspierającymi.

KLUCZOWE ZADANIA:

  • analiza procesów handlowych z naciskiem na aspekty związane z ceną i dystrybucją, tworzenie w oparciu o tę analizę rekomendacji handlowych
  • szacowanie potencjalnego popytu oraz poszukiwanie nowych potencjałów rynkowych dla istniejących i nowych produktów
  • współpraca ze strukturami handlowymi w zakresie współtworzenia strategii dystrybucyjnych wykorzystujących te potencjały
  • współuczestnictwo w grupach projektowych i zadaniowych funkcjonujących w strukturach handlowych i działach wspierających

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:;

  • posiadasz zdolności analityczne i umiejętność tworzenia rekomendacji
  • jesteś osobą bardzo dobrze zorganizowaną, potrafiącą zaplanować swoje działania i dążyć do realizacji postawionych celów
  • bardzo lubisz pracować na danych i liczbach, wyciągając z nich prawidłowe wnioski i posiadasz doświadczenie w tym zakresie
  • MS Excel nie ma przed Tobą tajemnic, a tabele przestawne czy funkcje zagnieżdżone to dla Ciebie drobnostka
  • znasz narzędzia wspomagające zaawansowane analizy statystyczne (mile widziana znajomość pakietów statystycznych: R, python, statistica, itd.)
  • potrafisz samodzielnie podejmować decyzje, a szybko upływający czas działa na Ciebie motywująco
  • trudne zadania traktujesz w kategorii wyzwań, a nie problemów
  • masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe, statystyka, ekonometria)
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B

ZAPEWNIAMY:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umową o pracę
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać wiedzę z zakresu analiz sprzedaży
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
  • świadomość wpływu na przebieg kluczowych procesów handlowych w dużej i sprawnie działającej organizacji
  • szereg szkoleń, które przy Twojej otwartości na naukę pozwolą Ci rozwinąć kompetencje analityczne i komunikacyjne
  • pakiet benefitów w tym m.in. Prywatna Opieka Medyczna, karta MultiSport, zajęcia językowe i inne.
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj