DORADCA SPORTOWY SPORTY WODNE
Miejsce pracy: Łódź

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie - pełna sportu, marek pasji i innowacji. Naszym Klientom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości porady oraz profesjonalny serwis. Przyświeca nam jeden, wspólny cel: 


“Umożliwiać jak największej liczbie osób czerpanie radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”

 

Kochasz sporty wodne? Pływasz? Żeglujesz? Nurkujesz? Twoją pasją jest surfing lub kajakarstwo?
Nigdy nie brakuje Ci „powera”, aby poradzić sobie z kolejną przygodą. Nie znasz słowa nuda i szukasz nowych możliwości, które sprawią Ci przyjemność.
Masz pomysły, ale nie masz szansy ich realizować. Marzysz o tym, aby zarażać innych miłością do sportów wodnych, a wraz ze swoim zespołem upowszechniać ukochaną dyscyplinę sportową?

TO O TOBIE? SUPER!  SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

Dołącz do nas! Czekają na Ciebie przepełnione sportem dni w pracy i zgrany zespół. Wraz ze swoją ekipą stworzysz projekt biznesowy w oparciu o politykę handlową firmy.

Jako doradca sportowy będziesz mieć realny wpływ na rozwój dyscypliny sportu, którą kochasz poprzez tworzenie społeczności lokalnych wśród naszych Klientów. Mając na celu ich zadowolenie i sportową satysfakcję, zadbasz o właściwe zarządzanie zapasem, ekspozycję i odpowiedni dobór produktów. Będziesz miał swobodę działania oraz możliwość aktywnego wdrażania swoich pomysłów.

Dużo odpowiedzialność? Zdecydowanie tak, ale w Decathlon pozwalamy popełniać błędy, ponieważ nie ma lepszego sposobu nauki.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę,

  • szereg profesjonalnych szkoleń, w tym technicznych,

  • atrakcyjne, rosnące w zależności od osiąganych wyników wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • wspólne uprawianie sportu i treningi,

  • możliwość testowania naszych produktów,

  • sportową atmosferę pracy.