Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Automatyk

LOKALIZACJA

Tychy

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Wybrana osoba, zapewni ciągłość produkcji poprzez dokonywanie usprawnień, przeglądów okresowych konserwacji i optymalizacji pracy w obszarze systemów automatyki, a także będzie zapobiegała awariom poprzez działania prewencyjne.

Kluczowe zadania:

  • rozpoznawanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych
  • modernizacja i przebudowa maszyn i urządzeń
  • diagnozowanie awarii sterowników PLC oraz falowników
  • zarządzanie zapasami części zamiennych
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw

Szukamy Ciebie jeśli:

  • posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, elektronika, automatyka, mechatronika)
  • masz minimum dwuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • znane są Ci zagadnienia z zakresu: automatyki, elektryki i elektroniki
  • posiadasz znajomość sterowników PLC oraz falowników
  • znana jest Ci komunikacja Profibus DP, Ethernet, AS-i, Profinet, DeviceNet
  • wiesz jak czytać i sporządzać schematy elektryczne
  • posiadasz uprawnienia SEP (E1)

Zapewniamy:

  • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacji
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę w Zakładzie Produkcyjnym
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj