Doradca Sportowy Decathlon Mikołów

Decathlon to sieć sklepów pełnych sportu, marek pasji i innowacji na całym świecie. Oferujemy szeroką gamę produktów w atrakcyjnych cenach, a nieodłącznym elementem jest wysoka jakość.

Niezmiennie od ponad 40 lat sensem istnienia oraz impulsem do podejmowania działań przez naszych Pracowników jest „umożliwianie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”. Kluczowym elementem rozwoju naszej firmy jest pasja do sportu. Osoby odwiedzające nasz sklep poszukują porady w doborze sprzętu, odzieży oraz miejsc do uprawiania swojej ulubionej aktywności sportowej. 

Jesteś gotów, aby dołączyć do Naszego zespołu?

Pamiętaj...

SZUKAMY SPORTU W CV

Jeździsz na rowerze? Serwis rowerowy nie ma dla Ciebie tajemnic? Pływasz? Być może każdą wolną chwilę wykorzystujesz na wędrówki po górach lub na korcie tenisowym? Pochwal się tym aplikując do Decathlon.

To właśnie na Ciebie czekamy.

 

Oferujemy:

 • umowę o pracę już od pierwszego dnia zatrudnienia,
 • elastyczny grafik dostosowany do zajęć na uczelni, treningów,
 • kartę zniżkową na nasze zakupy,
 • prywatną opiekę medyczną,
 • możliwość testowania naszych produktów,
 • szkolenia ułatwiające Ci proces integracji, w tym technicznych,
 • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
 • sportową i wyjątkową atmosferę w pracy.

Jeśli:

 • regularnie uprawiasz swoją ulubioną dyscyplinę sportową,
 • jesteś witalny, kreatywny i odpowiedzialny,
 • uwielbiasz pracę w zespole i zależy Ci na własnym rozwoju,
 • wraz z ekipą Decathlon Mikołów chcesz rozwijać lokalny rynek sportowy.

To ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!

Obawiasz się, że nie masz doświadczenia? To dla nas nie problem ! Czeka na Ciebie pakiet szkoleń nad którym przez ostatnie kilkanaście miesięcy dzielnie pracował nasz zespół szkoleniowy.

Nie zwlekaj, aplikuj już dziś! Zgłoszenia przyjmujemy tylko za pomocą arkusza aplikacyjnego na decathlon.pl
Masz ciekawy film/ zdjęcia ze swoich treningów lub zawodów?

Pamiętaj.

Szukamy sportu w CV

bottom
Aplikuj
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: iod@decathlon.com. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.