Business Data Advisor
Miejsce pracy:
Poznań

Twoje zadania:

  • ścisła współpraca z zewnętrznymi użytkownikami portalu danych ACIT (Advanced Customer Insight Tool) – wsparcie analityczne i techniczne
  • współuczestniczenie w rozwoju portalu danych ACIT
  • tworzenie raportów i analiz (m.in. badanie wartości/ilości sprzedaży, marżowości produktów)
  • prezentacja wniosków oraz rekomendacji z przeprowadzonych analiz
  • budowanie automatycznych mechanizmów raportujących oraz wizualizacje wyników wspierające codzienną pracę Pionu Komercyjnego
  • monitorowanie trendów rynkowych w branży FMCG
  • udział w strategicznych projektach komercyjnych firmy

Nasze oczekiwania:

  • 3-4 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku analitycznym
  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywność i umiejętności pracy w zespole oraz z klientem zewnętrznym
  • umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania syntetycznych wniosków oraz czytelnego prezentowania danych
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • bardzo dobra znajomość SQL
  • mile widziana znajomość Power Query oraz Power Pivot
  • doświadczenie w pracy z hurtowniami danych
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz rzetelność, samodzielność i terminowość
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w roli Kontrolera Finansowego