Stażysta/ka w dziale Analiz Biznesowych
Miejsce pracy:
Poznań

Twoje zadania:

  • wsparcie w przygotowaniu analiz i raportów z wykorzystaniem narzędzi Power BI
  • aktywne uczestnictwo w testowaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań „Business Inteligence”
  • udział w raportowaniu w oparciu o dane z hurtowni danych (Snowflake)
  • pomoc w przygotowywaniu szkoleń dotyczących nowoczesnych narzędzi analitycznych i wizualizacji danych
  • współpraca z innymi departamentami firmy w zakresie dostarczania informacji zarządczej
  • wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach

Oczekujemy od Ciebie:

  • statusu Studenta/ki (studenci kierunków technicznych z obszarów ekonomicznych, analizy danych)
  • zainteresowania nowoczesnymi rozwiązaniami z obszaru analizy danych i narzędziami „Business Inteligence”
  • silnej motywacji do realizowania różnorodnych zadań, poszerzania swojej wiedzy i zdobycia doświadczenia
  • umiejętności analitycznych
  • dobrej organizacji pracy, dokładności oraz komunikatywności
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • mile widziana znajomość programu Power BI