Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Specjalista ds. szkoleń i rozwoju

LOKALIZACJA

Wadowice

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Wybrana osoba wesprze swoją specjalistyczną wiedzą obszar zarządzania talentami i rozwoju pracowników w całej organizacji i będzie odpowiedzialna za przekrojowe realizowanie projektów rozwojowych w użyciem nowoczesnych metod uczenia dorosłych.

Kluczowe zadania:

  • realizowanie przekrojowych projektów rozwojowych dedykowanych całej organizacji
  • opracowywanie i realizowanie programów talentowych, ścieżek rozwojowych dla osób z najwyższym potencjałem
  • dbałość o najwyższą jakość oraz efektywność działań identyfikujących potencjał pracowników (w tym Development Center)
  • budowanie planów rozwojowych w odpowiedzi na indywidualne potrzeby pracowników
  • kompleksowa organizacja działań szkoleniowo – rozwojowych (analizowanie potrzeb, organizacja, rozliczanie oraz ewaluacja)
  • poszukiwanie i wdrażanie nowoczesnych metod rozwoju pracowników
  • rozwijanie wewnętrznych standardów z zakresu zarządzania wiedzą w organizacji
  • koordynacja współpracy z zewnętrznymi partnerami szkoleniowymi

Szukamy Ciebie jeśli:

  • masz minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki to psychologia, ZLL, socjologia i pokrewne)
  • bardzo dobra znasz zagadnienia dotyczące uczenia się osób dorosłych
  • posiadasz bardzo dobrą teoretyczną i praktyczną znajomość metod oceny kompetencji pracowników AC/DC
  • rynek usług rozwojowych oraz trendów w tym obszarze nie ma przed Tobą tajemnic
  • potrafisz wykorzystywać w praktyce nowoczesne formy działań rozwojowych ( m.in.: e-learning, micro-learning)
  • jeśli masz doświadczenie coachingowe to będzie to dodatkowy atut
  • umiesz szybko uczyć się nowych metod pracy
  • jesteś zorientowany na realizację zadań i cechuje Cię bardzo dobra organizacja pracy
  • jesteś otwarty na nowe metody działania, a elastyczność innowacyjność, nastawienie na ciągłe doskonalenie to Twoje mocne strony
  • mile widziana będzie znajomość platformy SAP SF

Zapewniamy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w środowisku dynamicznym, w którym ważne są takie obszary jak samodzielność i odpowiedzialność
  • współpracę z zespołem ludzi ambitnych, ceniących partnerskie relacje w pracy, nastawionych na współpracę i wymianę doświadczeń
  • możliwość tworzenia nowych inicjatyw
  • udział w szkoleniach oraz w zajęciach z j. angielskiego
  • pracę w Centrali Firmy w Wadowicach
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z pakietem benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj