Specjalista ds. Wsparcia E-commerce
Miejsce pracy:
Poznań

Twoje zadania:

  • Wsparcie organizacyjno-administracyjne zespołu
  • Wsparcie przy organizacji spotkań biznesowych
  • Dbałość o prawidłowy, terminowy obieg dokumentacji i informacji między poszczególnymi działami (FV, rozliczenia kosztów, wnioski personalne etc.)
  • Współpraca wewnątrzorganizacyjna oraz z partnerami biznesowymi
  • Koordynacja i raportowanie statusu projektów zespołu

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Biegłej znajomości języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • Zdolności organizacyjnych, samodzielności i komunikatywności
  • Wielozadaniowości i odpowiedzialności za powierzone obowiązki
  • Wysokiej kultury osobistej i dobrze rozwiniętych kompetencji interpersonalnych
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office oraz umiejętności wyszukiwania potrzebnych informacji
  • Czynnego prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana – znajomość SAP, JIRA, zainteresowanie nowoczesnymi trendami, mobile’m i digital’em