Specjalista ds. Technicznych
Miejsce pracy:
Plewiska (pow. poznański)

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie sprawnego i optymalnego funkcjonowania maszyn i urządzeń,
  • Aktualizacja i archiwizacja dokumentacji eksploatacyjnej,
  • Zapewnienie środków ochrony indywidualnej, odzieży roboczej oraz narzędzi pracy,
  • Rozliczanie i ewidencjonowanie szkód ( w tym współpraca z brokerem ubezpieczeniowym),
  • Współpraca z podwykonawcami,
  • Ewidencjonowanie i rozliczanie kosztów

Oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego - mile widziane o profilu technicznym lub elektrycznym (możliwość zatrudnienia studenta zaocznego),
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • Znajomości sapa - mile widziane,
  • Znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel) - weryfikowane w procesie rekrutacji,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Samodzielności w działaniu, wysokiej odpowiedzialności,
  • Sumienności,
  • Umiejętności planowania pracy własnej i ustalania priorytetów