LIDER SPORTU ROWERY MIEJSKIE W DECATHLON REDUTA
Miejsce pracy: Warszawa

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Pełna sportu, Marek Pasji i innowacji. Naszym Użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości porady oraz serwis. 

Niezmiennie od ponad 40 lat sensem naszego istnienia oraz impulsem do podejmowania działań przez naszych Pracowników jest „umożliwienie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”. Aby móc realizować nasz sens, potrzebujemy pasjonatów sportu, którzy każdego dnia będą dzielić się swoją pasją z innymi.

Już dziś szukamy kolejnego zawodnika do naszego zespołu, który uwielbia jazdę na rowerze!

Co oferujemy:

 • umowę o pracę na (cały etat, pół etatu, ¾ etatu) już od pierwszego dnia zatrudnienia,
 • elastyczny grafik dostosowany do zajęć na uczelni, treningów i innych aktywności sportowych,
 • prywatną opiekę medyczną,
 • możliwość testowania naszych produktów,
 • szereg profesjonalnych szkoleń ułatwiających Ci proces integracji, w tym technicznych dotyczących wybranego sportu,
 • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
 • wspólne uprawianie sportu i treningi,
 • sportową i wyjątkową atmosferę pracy.

A więc jeśli:

 • lubisz doradzać tym, którzy kochają sport,
 • chcesz pracować i rozwijać swój sport nie tylko w sklepie, ale również w miejscach, w których inni go uprawiają,
 • marzysz o tym, żeby nauczyć się prowadzić własny biznes, zachowując przy tym wszystkie benefity wynikające z umowy o pracę,
 • znasz na wylot social media i w świecie online czujesz się jak ryba w wodzie…

…to już prawie to mamy, ponieważ teraz pewnie zastanawiasz się, co musisz wiedzieć lub jakie mieć kompetencje, aby zaaplikować na to stanowisko?

 • Przede wszystkim musisz uprawiać sport i znać rynek tego sportu na lokalnym rynku w Warszawie.
 • Bardzo ważne są umiejętności komunikacyjne, ponieważ będziesz nawiązywać kontakty z lokalnymi grupami sportowymi, klubami lub innymi organizacjami, z którymi będziesz na co dzień współpracować.
 • Wiadomo, że obecnie komunikacja przeniosła się do internetu, dlatego tak ważne jest, aby osoba na tym stanowisku na bieżąco korzystała z mediów społecznościowych takich jak Facebook i Instagram. Jeśli dodatkowo prowadzisz swojego bloga sportowego, to świetnie!
 • Będziesz zarządzać projektem swojego sportu na lokalnym rynku, czyli dobierać ofertę produktów, która później będzie znajdować się w Twoim sklepie Decathlon. Będziesz odpowiadać za biznes, czyli obrót i wskaźniki finansowe na Twoim sporcie, dlatego można powiedzieć, że będziesz prowadzić swego rodzaju małą firmę sportową pod dachem Decathlon.

Jeśli masz jakieś wątpliwości, to pamiętaj, że w Decathlon czeka na Ciebie pakiet szkoleń, nad którym przez ostatnie kilkanaście miesięcy dzielnie pracował nasz zespół szkoleniowy. Właśnie po to, aby każdy Lider Sportu mógł na starcie uzupełnić swoją wiedzę i kompetencje potrzebne na tym stanowisku. Obawiasz się, że nie masz doświadczenia w handlu lub w prowadzeniu projektów? Dla nas to nie problem!

Pamiętaj, aby w CV uwzględnić swoją sportową historię oraz pomysł na zawojowanie rynku rowerów miejskich w Warszawie.

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w Decathlon Reduta w ustalonym wspólnie terminie.

Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś! A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej :) Dziękuję ☺

Marcin z Decathlon Reduta

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: iod@decathlon.com. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: 

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.