Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Pełna sportu, marek pasji i innowacji. Naszym Użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości poradę oraz serwis.
Niezmiennie od ponad 40 lat sensem naszego istnienia oraz impulsem do podejmowania działań przez naszych Pracowników jest „umożliwienie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”. Aby móc realizować nasz sens potrzebujemy pasjonatów sportu, którzy każdego dnia będą dzielić się swoją pasją z innymi.
Już dziś szukamy kolejnego zawodnika do naszego zespołu, który czynnie uprawia jogę!
Co oferujemy:
A więc jeśli:
To już prawie to mamy, ponieważ teraz pewnie zastanawiasz się, co musisz wiedzieć lub jakie mieć kompetencje, aby zaaplikować na to stanowisko?
Jeśli masz jakieś wątpliwości to pamiętaj, że w Decathlon, czeka na Ciebie pakiet szkoleń, nad którym przez ostatnie kilkanaście miesięcy dzielnie pracował nas zespół szkoleniowy. Właśnie po to, aby każdy Lider sportu mógł na starcie uzupełnić swoją wiedzę i kompetencje potrzebne na tym stanowisku. Więc jeśli obawiasz się, że nie masz doświadczenia w handlu lub w prowadzeniu projektów? Dla Nas to nie problem!
Na co dzień będziesz:
W Decathlon czekają na Ciebie przepełnione sportem dni w pracy oraz zgrany zespół, z którym będziesz dzielić pasję. Będziesz wdrażać swoje pomysły i uczyć się na błędach. Staniesz się doradcą naszych Klientów w doborze odpowiedniego asortymentu oraz zadbasz o jego zaopatrzenie i ekspozycję. Martwisz się, że nie masz doświadczenia w handlu? Dla nas to nie problem! Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet szkoleń, dzięki którym wszystkiego się nauczysz.
Pamiętaj, aby w CV uwzględnić swoją sportową historię oraz pomysł na rozwój jogi w Warszawie.
Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w Decathlon Reduta w ustalonym wspólnie terminie.
Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś! A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej :) Dziękuję ☺
Marcin z Decathlon Reduta