Specjalista ds. Środowiska
Miejsce pracy:
Poznań

Twoje zadania:

  • weryfikacja i bieżąca kontrola wymagań prawnych z zakresu ochrony środowiska
  • koordynacja prac w zakresie wdrożenia wymagań środowiskowych
  • udział we wdrażaniu projektów środowiskowych
  • koordynacja prac konsultanta zewnętrznego
  • weryfikacja i kontrola sprawozdawczości
  • szkolenia dla pracowników organizacji w zakresie ochrony środowiska
  • udział i przeprowadzanie audytów w zakresie zarządzania środowiskiem zgodnie z normą ISO 14001

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum 3 letniego doświadczenia pracy w obszarze ochrony środowiska, w tym doświadczenia dotyczącego gospodarki odpadowej, emisyjnej i ściekowej
  • wykształcenia wyższego (mile widziane z obszaru ochrony środowiska, inżynierii środowiska, ekologii)
  • znajomości przepisów prawa z zakresu ochrony środowiska
  • wiedzy z zakresu sprawozdawczości środowiskowej
  • znajomości normy ISO 14001
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego (weryfikowana w procesie rekrutacji)
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel oraz PowerPiont
  • zaangażowania, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole projektowym