Praktyki w dziale Audytu - program World of Audit
Gdańsk

umowa zlecenie

Czym jest program?

World of Audit to profesjonalny cykl czterech warsztatów, dzięki którym poznasz metody badania sprawozdań finansowych i otrzymasz gwarantowaną ofertę pracy lub praktyk w jednym z siedmiu biur KPMG w Polsce.

Jeśli jesteś zainteresowany praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i wiążesz swoją zawodową przyszłość z obszarem audytu, weź udział w programie i czerp wiedzę od ekspertów KPMG

Dlaczego warto wziąć udział w programie?

  • gwarantowana oferta praktyk/pracy w dziale audytu KPMG
  • płatne praktyki
  • szybki proces rekrutacyjny
  • decyzja o zatrudnieniu w ciągu 48h od ostatniego szkolenia
  • audyt od kuchni – autorskie, profesjonalne warsztaty
  • Induction – kompleksowe szkolenia wdrożeniowe po rozpoczęciu pracy/praktyk
  • Buddy Program – wsparcie mentora
  • ok. 90% praktykantów awansuje na stanowisko asystenta!
  • Twoje zadania:

    • współrealizacja projektów z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz usług poświadczających,
    • bezpośrednia współpraca z klientami KPMG w ramach realizowanych projektów przy wparciu doświadczonych ekspertów KPMG

    Oczekujemy:

    • statusu absolwenta lub studenta minimum II roku kierunków ekonomicznych, finansowych, ścisłych lub pokrewnych,
    • zainteresowania praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i wiązania swojej zawodowej przyszłości z branżą audytorsko-doradczą,
    • zainteresowania danymi liczbowymi,
    • zainteresowania pracą projektową i zdobywaniem wiedzy od profesjonalistów,
    • nastawienia na pracę o charakterze analitycznym,
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
    • dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin,
    • gotowości do rozpoczęcia pracy/praktyk we wrześniu/październiku 2021 r.