top
Centrum Medyczne Damiana jest jednostką współpracującą z firmą Medicover, które jest liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja Klientów sprawiają, że spółki Medicover są utożsamiane z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. Kontrolingu - CMD

Centrum Medyczne Damiana
Miejsce pracy: al. Jerozolimskie 96, Warszawa Ochota
(sprawdź dojazd)

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, ekonomia bądź pokrewne;
  • min. 2-letnie doświadczenie  na podobnym stanowisku;
  • zaawansowana znajomość  programów MS Office (Excel, Power Point);
  • znajomość SQL, VBA – dodatkowy atut;
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz poprawnego wnioskowania;
  • terminowość realizacji powierzonych zadań;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Twoje zadania:

  • udział w finansowym procesie zamykania miesiąca;
  • wsparcie w procesie prognozowania i budżetowania oraz kontrola i analiza odchyleń;
  • udział w procesie akceptacji wydatków inwestycyjnych;
  • pozyskiwanie i weryfikacja poprawności danych finansowych;
  • przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji;
  • wsparcie analityczne dla wszystkich działów spółki.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze.
  • duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu.
  • bezpośredni wpływ na kształt i rozwój biznesu.
  • pakiet świadczeń pozapłacowych.

Osoby zainteresowane proponowanym stanowiskiem prosimy o przesłanie CV bezpośrednio na adres mailowy: rekrutacja@damian.pl.

Szczegóły oferty oraz odpowiedzi na pytania można uzyskać pod nr telefonu 602 295 095.

Zapraszamy do składania aplikacji!
Więcej informacji na temat firmy: www.damian.pl