top
Centrum Medyczne Damiana jest jednostką współpracującą z firmą Medicover, które jest liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja Klientów sprawiają, że spółki Medicover są utożsamiane z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Key Account Manager - CMD

Centrum Medyczne Damiana
Miejsce pracy: al. Jerozolimskie 96, Warszawa Ochota
(sprawdź dojazd)

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu marketingu, sprzedaży lub pokrewne.
  • Min. 2-letnie doświadczenie  na podobnym stanowisku z obszaru: diagnostyka medyczna, badania genetyczne.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych.
  • Duża motywacja do pracy oraz nastawienie na osiąganie sukcesów i realizację celów.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe, interpersonalne oraz samodzielność w działaniu.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.

Twoje zadania:

  • Budowanie i rozwijanie współpracy z kluczowymi klientami.
  • Realizacja planów sprzedażowych.
  • Negocjowanie warunków handlowych i operacyjnych.
  • Utrzymywanie i rozwój współpracy z dotychczasowymi klientami oraz budowanie trwałych relacji.
  • Udział w tworzeniu materiałów marketingowych i reklamowych.
  • Bieżący monitoring  oraz analiza rynku i działań konkurencji.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze.
  • Duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu.
  • Bezpośredni wpływ na kształt i rozwój biznesu.
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych.

Osoby zainteresowane proponowanym stanowiskiem prosimy o przesłanie CV bezpośrednio na adres mailowy: rekrutacja@damian.pl.

Szczegóły oferty oraz odpowiedzi na pytania można uzyskać pod nr telefonu 602 295 095.

Zapraszamy do składania aplikacji!
Więcej informacji na temat firmy: www.damian.pl