Scrum Master
Warszawa

W XTB rozwijamy platformę tradingową xStation w wersji mobilnej, webowej i desktopowej. Nasze zespoły developerskie pracują w zwinnej metodyce, zarówno po stronie frontendowej, jak i backendowej. 

Tworzymy największą firmę FinTech w Polsce, a dział IT jest największym w naszej organizacji. W XTB realizujemy interesujące projekty w oparciu o najnowsze technologie, takie jak Kotlin, Java 11, JavaScript, PHP, Python i wiele innych. Inwestujemy w rozwój naszych Pracowników, dlatego XTB jest najlepszym miejscem, aby zdobyć doświadczenie i rozwijać nabyte umiejętności. Nasza technologia jest doceniana przez użytkowników i rynek. W tym roku zdobyliśmy już 4 nagrody przyznawane podczas największej branżowej konferencji 'Invest Cuffs' - Product of the Year, Polish CFD Broker of the Year, Marketing Campaign of the Year, Polish Forex Broker of the Year.

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko Scrum Mastera w XTB, w pełnym wymiarze współpracy. 

Szukamy osoby z dużym doświadczeniem i praktyczną wiedzą dotyczącą doskonalenia procesu tworzenia produktu. Rolą Scrum Mastera będzie współpraca z wieloma zespołami wytwórczymi oraz koordynowanie procesu rozwoju produktów w wewnętrznej strukturze IT.

Obowiązki:

Wymagania

Oferujemy

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w X-Trade BrokersDom Maklerski S.A.

Benefity

top Aplikuj

Administratorem danych jest X-Trade Brokers DM S.A.. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez X-Trade Brokers DM S.A.. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez X-Trade Brokers DM S.A..