Starszy Specjalista ds. Relacji Zewnętrznych
Miejsce pracy:
Poznań

Twoje zadania:

  • współpraca z mediami w ramach Biura Prasowego
  • copywriting w zakresie przygotowywania materiałów dla mediów
  • organizacja konferencji prasowych oraz eventów z udziałem mediów
  • analiza oraz monitorowanie mediów, trendów rynkowych
  • przygotowywanie kreatywnych kampanii medialnych
  • projektowanie oraz aktualizacja treści na stronach www
  • współpraca z interesariuszami np. z partnerami instytucjonalnymi i społecznymi
  • wsparcie dla menadżerów nadzorujących zarządzanie relacjami zewnętrznymi
  • koordynacja współpracy z zespołem komunikacji wewnętrznej i kluczowymi działami firmy

Oczekujemy od Ciebie:

  • 5 letniego doświadczenia w dziale komunikacji zewnętrznej,
  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki humanistyczne lub ekonomiczne
  • znajomości rynku mediów, a w szczególności nowych mediów
  • umiejętności sprawnego tworzenia tekstów w tym m.in. informacji prasowych, komentarzy, artykułów
  • praktyczne znajomości MS Office: word, ppt, excel
  • znajomości języka angielskiego na poziomie C2 (weryfikowany w procesie rekrutacji)
  • wysokorozwiniętych zdolności komunikacyjnych
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • umiejętności pracy pod presją czasu